• Tarsus
    +11°C

Tarsus Tso Bilgi Merkezi


13

Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası, seçimlerinin tamamlanmasından sonra Yönetim Kurulu Başkanı H.Ruhi Koçak, Meclis Başkanı Eyüphan Eyüpoğlu ile Yönetim ve Meclis Üyelerinden oluşan bir heyetle TOBB Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlunu ziyaret etmişlerdir.

Ziyarette TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, yeni dönem çalışmaları için başarılar dileyerek, hayırlı olsun dileklerini iletti.

Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı H.Ruhi Koçak da TOBB gibi büyük bir camiada eğitimin devam ettiğini gördüklerini vurgulayarak, “Biz ne kadar meslekten de gelsek ticaretten de gelsek burada çok büyük bir camianın parçası olmaktan gurur duyuyoruz. Tabi bu camianın da başında Sayın Hisarcıklıoğlu Başkanımızdan inanılmaz güzel destekler alıyoruz. Bugünde gelme amacımız bir yandan yeni genel kurulda kendisine destek olmak, başarılarının devamını ve birlikte çalışma arzumuzu kendilerine ifade etmekti. Ciddi projeler hazırlıyoruz. Güvencemizi yine Rifat beyden alacağımız destekler olduğuna inanıyorum. Kendisine, hepimize ve Türkiye’ye hayırlı olsun” dedi.

Yapılan görüşmelerden sonra Yönetim Kurulu Başkanımız H.Ruhi Koçak ve Meclis Başkanı Eyüphan Eyuboğlu Tarsus’un önemli tarihi eserlerinden Kemeraltı’nı simgeleyen tabloyu TOBB Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu’na takdim etmişlerdir

Okunma Sayısı: 748
resim
Yazdır  

MENÜ