• Tarsus
    +11°C

Tarsus Tso Bilgi Merkezi


07

 Sayın Üyemiz,

TOBB İl Genç Girişimciler İcra  Kurulu ve TOBB İl Kadın  Girişimciler Kurulu İcra Komitesi seçimleri; 27 Şubat 2019 Çarşamba günü 10:00-16:00 saatleri arasında gerçekleştirilecektir.

TOBB Girişimcilik Bilgi Sistemi, üye kayıtları 25 Ocak 2019 Cuma günü saat 15:00 itibariyle kapatılacaktır. Seçmen listeleri oluşturulurken, söz konusu tarih ve saat itibariyle bilgileri eksiksiz olarak girilmiş olan üyeler esas alınacaktır. Bu tarihten sonra İl İcra Komitesi Seçimleri tamamlanıncaya kadar yeni üye girişi ve bilgi güncellemesi yapılamayacaktır. 

TOBB İl Genç Girişimciler Kurulu üyeliği için;

 

a) 18 yaşından gün almış, kırk yaşından ise gün almamış olmak,

b) Ticaret Siciline kayıtlı, gerçek kişi tacir veya tüzel kişilerin ortağı, yönetim kurulu üyesi, yöneticisi, genel müdürü veya murahhas azası olmak gerekmektedir.

 

TOBB İl Kadın Girişimciler Kurulu üyeliği için ise;

 

a) Ticaret siciline kayıtlı, gerçek kişi tacir veya tüzel kişilerin ortağı, yönetim kurulu üyesi, yöneticisi, genel müdürü veya murahhas azası olmak gerekmektedir.

 

Bu kapsamda, TOBB İl Genç Girişimciler Kurulu ve TOBB İl Kadın Girişimciler Kurulu başvurusu için  23 Ocak 2019 Çarşamba günü saat 12:00’a kadar üyelerimizin Odamızla iletişime geçmeleri  gerekmektedir.

 

Tüm üyelerimize duyurulur.

Okunma Sayısı: 446
resim

MENÜ