• Tarsus
    +11°C

Tarsus Tso Bilgi Merkezi


14

 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın öncülüğünde, “Burası Türkiye Burada İş Var” Parolasıyla başlatılan 2019 istihdam seferberliği kapsamında, başta üyelerimiz olmak üzere tüm iş dünyasını bilgilendirmek amacıyla yerel basınımıza hazırlanan Basın Bülteni paylaşılmıştır.

 

Ayrıca bastırılan afişler Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası Hizmet Binası içerisine asılmış, üye işyerlerine dağıtılmış Hizmet binasının dışına da pankart hazırlanarak asılmış bulunmaktadır.

 

Teşviklerin anlatıldığı broşürlerden 1000 adet basılarak, Tarsus Ticaret ve Sanayi Odasına iş için gelen üyelere Yönetim kurulu ve Meclis üyeleri tarafından bizzat dağıtılmış, ayrıca üye işyerlerine gidilerek dağıtımları yapılmıştır.

 

Ayrıca Tarsus Ticaret ve Sanayi Odasında 13 Mart 2019 tarihinde yapılan toplantıda konu hakkında üyelere bilgilendirme yapılmıştır.

 

Tüm bunlara ilaveten Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası web sayfası ile sosyal medya hesaplarında konuya dikkat çekici duyurular yapılarak gerekli bilgilendirmelerde bulunulmuştur.

Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası olarak Tüm üyelerimizin ve iş dünyasının söz konusu istihdam teşviklerinden yararlanmaları konusunu önemle duyururuz

Okunma Sayısı: 353
resim

MENÜ