• Tarsus
    +11°C

Tarsus Tso Bilgi Merkezi


10

 

Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı H.Ruhi Koçak, Meclis Başkanı Eyüphan Eyüboğlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri, 31 Mart 2019 tarihinde yapılan Mahalli idareler seçimlerinde Tarsus Belediye Başkanlığına seçilen Sayın Haluk Bozdoğan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

 

Tarsus Belediye Başkanı Haluk Bozdoğan, Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı, Meclis Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyelerinin ziyaretinden dolayı mutlu olduklarını, Tarsus’u daha ileriye taşıyarak, sosyal – Kültür – ekonomik anlamda gelişimine katkı sağlayacak çalışmalarda tüm kurum ve kuruluşlarla yakın işbirliği ve dayanışma içerisinde olacaklarını, bu bağlamda Tarsus Ticaret ve Sanayi Odasıyla da uyum içerisinde çalışma azm, ve gayreti içerisinde hareket edeceklerini vurgulayarak, tekrar ziyaretten duyduğu memnuniyeti ve teşekkürlerini belirtti.

 

Odamız Yönetim Kurulu Başkanı H.Ruhi Koçak’ta, Sayın Haluk Bozdoğan’ı Tarsus Belediye Başkanlığına seçilmesinden dolayı kutlayarak, başarı dileklerini sundu. Yerel Yönetimlerin bir kentin her anlamda gelişmesinde lokomotif bir güç olduğunu, bu anlamda gerek Meslek Kuruluşları, STK’lar ve gerekse diğer kurum ve kuruluşlarla yakın işbirliği ve ortak hareket etmenin de ayrı bir sinerji yarattığını belirtti.

 

Tarsus Gıda İhtisas OSB başta olmak üzere, Mersin Agropark, konaklama ve İlçemizle ilgili diğer pek çok projenin hayata geçmesi için önümüzdeki dönemin çok iyi bir şekilde değerlendirip, tamamıyla ekonomiye, istihdama odaklanmaları gerektiğini vurgulamıştır.

Okunma Sayısı: 305
resim

MENÜ