• Tarsus
    +11°C

Tarsus Tso Bilgi Merkezi


HABER

 

08

  Odamız tarafından düzenlenen eğitim seminerinde Oda üyelerine Beden Dili ve etkili iletişim konusunda seminer verildi.

[Devamını oku...]

03

 Mersin Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası ve Odamız işbirliği ile gerçekleşen, Eda Kanlı ve Fuat Serdar Tütmez'in sunumlarıyla gerçekleştirilen "E-Defter ve E-Tebligat" konulu seminere Üyelerimiz ve Tarsus'taki Mali Muşavirler katılarak bilgilendirmişlerdir.


[Devamını oku...]

02

 2-5 Aralık 2015 tarihleri arasında TÜYAP Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezinde yapılan ÇUKUROVA GIDA / GIDA-TEK FUARI 2015 – Adana 9. Gıda, İçecek Ürünleri, Gıda İşleme, Unlu Mamuller Teknolojileri, Depolama, Soğutma, Taşıma ve Mağaza Market Ekipmanları Fuarı, ADANA AMBALAJ ve REKLÂMCILIK FUARLARI açılışına ve Öncesinde yapılan Çukurova Fuarcılık A.Ş.'nin Yönetim Kurulu Toplantısına Odamız Yönetim Kurulu Başkanımız H.Ruhi KOÇAK katıldı.

[Devamını oku...]

01

  Yrd. Doç. Dr. Oya Korkmaz'ın sunumlarıyla, gerçekleştirilen "Zaman Yönetimi" konulu seminerde yaptığı konuşmada, zamanın doğru ve etkin kullanımı üzerinde durarak, “Vakit nakittir. Zamanı en iyi ve en doğru biçimde kullanırsak verimli olabiliriz.” diyerek işadamlarına zamanı daha iyi nasıl verimli kullanabilecekleri hakkında bilgi verdi.

[Devamını oku...]

26

  26 Kasım 2015 Perşembe günü Odamız Konferans Salonu’nda EXIMBANK Destekleri hakkında bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi.

[Devamını oku...]

26

 Odamız Kasım Ayı Olağan Meclis Toplantısı gerçekleştirildi. Normal gündem maddelerin tamamlanmasından sonra H.Ruhi KOÇAK, Ekim Ayında yapılan faaliyetleri ve etkinikler hakkında Meclis Üyelerimizi bilgilendirdi.


[Devamını oku...]

24

  Mersin Üniversitesi’nden Yrd.Doç.Dr. Yasemin Karaca’nın Sunumlarıyla 24 Kasım 2015 günü Odamız Konferans Salonu’nda “B2B Kullanımı” (Firmadan Firmaya yapılan E-Ticaret) hakkındaki seminer gerçekleştirildi.

[Devamını oku...]

20

  İletişim Uzmanı Sn. Adnan ERBAŞ’ın sunumlarıyla 20 Kasım 2015 Cuma günü saat 10:00 ve saat 15:00’de Etkili İletişim konulu seminerimiz, Odamız Konferans Salonunda gerçekleştirilmiştir.
Seminerimize, Üyelerimiz, Tarsus Protokolü, Tarsustaki Meslek Kuruluşları temsilcileri, Odamız Meclisi, Yönetim Kurulu Üyeleri ve Personel Katılmıştır.

[Devamını oku...]

18

 18-22 Kasım 2015 tarihleri arasında TÜYAP Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezinde yapılan "ADANA TARIM FUARI"'na Yönetim Kurulu Başkanımız H.Ruhi KOÇAK açılışına katıldı.


[Devamını oku...]

13
KOSGEB BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

  KOSGEB Mersin Müdürü Danyal PEKER’in katıldığı KOSGEB Destekleri Hakkında Bilgilendirme Toplantısı Odamız Konferans Salonunda Yapıldı.

[Devamını oku...]

Sayfa 10 / 13İlk   Geri   4  5  6  7  8  9  [10]  11  12  13  İleri   Son   

MENÜ