• Tarsus
    +11°C

Tarsus Tso Bilgi Merkezi


HABER

 

30

  Yönetim Kurulu Başkanımız H.Ruhi Koçak, 30 Mayıs'da Paris'te yapılan İş ve Sanayi Danışma Komitesi (BIAC) Toplantısına Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği OECD-BIAC temsilcisi olarak katılmıştır. Ayrıca, 31 Mayıs -1 Haziran tarihlerinde yine Paris'te gerçekleştirilecek Ekonomik İşbirliği ve Kalkınma Örgütü Forumuna da (OECD Forum) TOBB temsilcisi olarak katılacaktır. Her iki toplantıda da akademisyenler, iş dünyasının tanınan simaları, sivil toplum örgütü başkanları ve uluslararası uzmanlar bir araya gelecek olup toplantılarda temel olarak göçmenler, kadınlar, çocuklar ve yaşlılar gibi ekonomik ve sosyal değişikliklerden etkilenen gruplar konuşulacaktır.

[Devamını oku...]

26
20 yıldan fazla faaliyet gösteren Odamız sigortacılarına "Sigorta Haftası" dolayısıyla düzenlenen etkinlikle plaket verildi.

  20 yıldan fazla faaliyet gösteren Odamız sigortacılarına "Sigorta Haftası" dolayısıyla düzenlenen etkinlikle plaket verildi.
Odamız Yönetim Kurulu Başkanı H.Ruhi Koçak, Odamız konferans salonunda düzenlenen plaket töreninde yaptığı konuşmada, sigortacılığın son yıllarda çok ciddi önem kazandığını, Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası olarak komitelere büyük önem verdiklerini, Sigortacılık Komitesi’nin bu etkinliğini takdirle karşıladıklarını söyledi.

[Devamını oku...]

25
Nazilli Ticaret Borsası Odamızı Ziyaret etti

  Nazilli Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Aksüt Başkanlığındaki heyet Odamızı ziyaret etmişlerdir.
Odamız yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Fuat Togo’nun hazır bulunduğu ziyarette, Nazilli ve Türkiye Ekonomisinde görüş alışverişinde bulunmuşlardır.

[Devamını oku...]

25
Aksaray TSO Odamızı ziyaret etti

 Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası heyeti 25 Mayıs Çarşamba günü İlçemizi ziyaret etmiştir.
Meclis Başkan Yardımcısı Ahmet Kulak başkanlığındaki heyeti Odamız Meclis Başkan Yardımcısı Eren Oğuz Karşılayarak, İlçemizde misafir etmiştir.

 

[Devamını oku...]

25
Mayıs Ayı Meclis Toplantımız yapıldı.

 Odamız 2016 Yılı Olağan Mayıs Ayı Meclis Toplantısı, Meclis Başkanı Ali KIRAÇ Başkanlığında Yapıldı. Normal gündem maddelerin tamamlanmasından sonra Yönetim Kurulu Başkanı H.Ruhi KOÇAK, Mayıs Ayında yapılan faaliyetleri ve etkinikler hakkında Meclis Üyelerimizi bilgilendirdi.

[Devamını oku...]

21
Borusan Quartet, 15’nci Mersin Uluslar arası Müzik Festivali kapsamında Tarsus Saint Paul Müzesinde konser verdi.

  Borusan Quartet, 15’nci Mersin Uluslar arası Müzik Festivali kapsamında Tarsus Saint Paul Müzesinde konser verdi.
Borusan Quartet, ünlü sanatçılar Kemanlarda Esen Kıvrak, Olgu Kızılay, Viyola’da Efdal Altun ve Viyolansel’de Çağ Erçağ’dan oluşuyor.

[Devamını oku...]

18
“Lojistik kursu” öğrencilerine Yönetim Kurulu Başkanımız H.Ruhi Koçak tarafından iş hayatına yönelik önerileri içeren bir eğitim vermiştir

 Tarsus Ticaret ve Sanayi Odasında devam eden “Lojistik kursu” öğrencilerine Yönetim Kurulu Başkanımız H.Ruhi Koçak tarafından iş hayatına yönelik önerileri içeren bir eğitim verilmiştir.” Başkan H.Ruhi Koçak, gençlere daima girişimci, sorgulayıcı ve araştırmacı olmalarını, karşı tarafa nasıl faydalı olabileceklerini ve aidiyet duygusu içerisinde hareket etmelerini tavsiye ederek, tüm bunlara birde sabırlı ve dürüst olmayı eklemeleri durumunda başarının kendiliğinden geleceğini vurgulamıştır.


[Devamını oku...]

17
Güney Afrika Cumhuriyeti Ankara Büyükelçisi Pule Issac Malefane Odamızı ziyaret etti.

  Güney Afrika Cumhuriyeti Ankara büyükelçisi Pule Issac Malefane, Beraberindeki heyetle  birlikte Tarsus Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret etti.
Oda Yönetim Kurulu Başkanı H.Ruhi Koçak tarafından karşılanan Güney Afrika heyetinde Büyükelçinin yanı sıra, Büyükelçilik 1. Sekreteri Jonathan Passmoor,  Mersin Fahri Konsolosu Numan Olcar ve Ticaret Bölümü mensupları yer almıştır.

[Devamını oku...]

12

 Odamız Yönetim Kurulu ve TOBB Dış İlişkiler Komisyonu Başkanı H.Ruhi Koçak, 72. TOBB Genel Kurulunda Dış İlişkiler Komisyonu raporunun konuşmasını gerçekleştirdi.

[Devamını oku...]

10
Odamız Hizmet Şeref Belgesi Plaket Takdim Törenine katıdlı

 Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğinin 72. Genel Kurulu dolayısıyla yapılan ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğanın'da katıldığı Hizmet Şeref Belgesi ve Plaket Takdim Törenine Yönetim Kurulu Başkanımız H.Ruhi Koçak, Meclis Başkanımız Ali Kıraç ve TOBB Delegelerimiz Eyüphan Eyüboğlu, Hamza Özünlü, Fikri Bucak, Mehmet Yunus Seven katıldı.


[Devamını oku...]

Sayfa 4 / 13İlk   Geri   1  2  3  [4]  5  6  7  8  9  10  İleri   Son   

MENÜ