• Tarsus
    +11°C

Tarsus Tso Bilgi Merkezi


HABER

 

31
Odamız Mart Ayı Meclis Toplantısı ve Müşterek Meslek Komite Toplantısı Yapıldı

    Odamız 2016 Yılı Olağan Mart Ayı Meclis Toplantısı, Meclis Başkanı Ali Kıraç Başkanlığında Yapıldı. Normal gündem maddelerin tamamlanmasından sonra Yönetim Kurulu Başkanı H.Ruhi KOÇAK, Mart Ayında yapılan faaliyetleri ve etkinikler hakkında Meclis Üyelerimizi bilgilendirdi.

[Devamını oku...]

27
Mersin ilinin 1/50 bin ölçekli İl Çevre Düzeni Planı Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası’nda anlatıldı.

  Mersin ilinin 1/50 bin ölçekli İl Çevre Düzeni Planı Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası’nda anlatıldı.
Kaymakam Bekir Atmaca, Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ruhi Koçak, Tarsus Ticaret Borsası Başkanı Murat Kaya, Kasaplar Odası Başkanı Nail Uçak, İnşaat Mühendisleri Odası Tarsus şube başkanı Namık Kemal Büyükaslan, bazı Meslek Odası Başkanları ile iş adamlarının katıldığı toplantıda Mersin Büyükşehir Belediyesi İmar ve Şehircilik Dairesi Başkanı Mustafa Yalın ile projeyi hazırlayan firma yetkilisi Şehir Plancısı Ali Fuat Başman plan hakkında görsel sunum yaptı.

[Devamını oku...]

24

  Toplantının Açılış konuşmasını yapan Yönetim Kurulu Başkanımız H.Ruhi Koçak Adana- Mersin Süs Bitkileri üreticilerini Odamızda misafir etmekten dolayı mutlu olduklarını hiçbir ayırım yapmadan Çukurova olarak ortak hareket etmenin önemini vurguladı. Katma değeri yüksek ürünlerin yetiştirilmesine vurgu yaptı.

[Devamını oku...]

21

 Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası KOS-GEB İşbirliğiyle Uygulamalı Girişimcilik Eğitimleri 21 Mart 2016 Pazartesi günü başlamış bulunmaktadır. Eğitimimiz toplam 70 saat sürecektir.

[Devamını oku...]

18

  Türk ve dünya tarihinde önemli bir dönüm noktası olan 18 Mart 1915 Çanakkale Zaferi,Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının düşmana geçit vermeyerek ileride Kurtuluş Savaşıyla tüm yurda dağılacak bağımsızlık ve özgürlük ateşinin habercisi oldu.

[Devamını oku...]

17

 Tarsus Belediyesinde, Belediye Başkanı Şevket Can, Tarsus Kaymakamı Bekir Atmaca, Garnizon ve Jandarma Komutanı Yavuz Bulut, Askerlik Şubesi Başkanı Vedat Topak, Tarsus Ticaret Borsası Meclis Üyeleri ve Odamız Meclis Üyelerine İcraat ve Projelerini Anlattı.


[Devamını oku...]

17

 Ulu ve Ebedi Önderimiz Atatürk'ün Tarsus'u ziyaretinin 93. yıl dönümünü kutluyor, Manevi huzurunda saygı, minnet ve özlemle eğiliyoru


[Devamını oku...]

15

  Odamız Yönetim Kurulu Başkanı H.Ruhi Koçak, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Fuat Togo ve Meclis Başkanı Yardımcısı Arzu Yıldız ile yönetim Kurulu Üyesi Metin Atik’in hazır bulunduğu ziyarette; Yönetim Kurulu Başkanı H.Ruhi Koçak, Sayın Fikri Sağlar’ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti belirterek Tarsus’un ekonomik durumu, Oda olarak gerçekleştirdiğimiz faaliyetler ve projeler hakkında bilgi vermiştir.

[Devamını oku...]

11
Mesleki Yeterlilik Belgesi

  Bilindiği üzere Çalışma ve Sosyal güvenlik Bakanlığı, tehlikeli ve çok tehlikeli 40 Meslekte "Mesleki Yeterlilik Belgesi" alınmasını zorunlu hale getirmiştir.

[Devamını oku...]

10
“Bayırbucak Türkmenlerine” 1 Tır dolusu içme suyu yardımı

  Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası – Tarsus Müftülüğü işbirliğiyle, Suriye’deki soydaşlarımız “Bayırbucak Türkmenlerine” 1 Tır dolusu içme suyu yardımı gerçekleştirilmiş olup, Yardım konvoyu 10 Mart 2016 Perşembe günü yola çıkmıştır.

[Devamını oku...]

Sayfa 6 / 13İlk   Geri   1  2  3  4  5  [6]  7  8  9  10  İleri   Son   

MENÜ