• Tarsus
    +11°C

Tarsus Tso Bilgi Merkezi


HABER

 

08

  İlçemizin tarihi mekânlarından olan, Kemeraltı mevkinde bulunan “SİPTİLLİ ÇARŞISI” açılış töreni 8 Mart 2016 Salı günü yapılmış bulunmaktadır.

[Devamını oku...]

07

  Adana – Mersin İl ve İlçe Oda ve Borsaları İşbirliği Toplantısı Mersin’de Yapıldı
Çukurova Bölgesinde yer alan il ve ilçe Oda ve Borsaları Mersin Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) evsahipliğinde Mersin’de biraraya geldi. Toplantıda Çukurova Havalimanından, D-400 Karayolu’nun genişletilmesine, tarımdan turizme, Mersin’den Gaziantep’e hızlı tren hattı oluşturulmasından yürütülecek lobi faaliyetlerine, makro yatırımların ortak planlanmasından fuarcılığa kadar bir çok konu gündeme geldi.

[Devamını oku...]

02
Sertifika Programına Katılanlara Sertifikaları Verildi

     Odamız ve Çağ Üniversitesi işbirliği ile 20 Şubat ve 27 Şubat 2016 tarihlerinde gerçekleşen “Yönetim ve Gelişim” Sertifika Programı dahilinde Şirketlerde kurumsallaşma ve Kurumsal Kimlik Oluşturma, Marka ve Ürün Yönetimi, Aile Şirketlerinde Sıkça Yaşanan Sorunlar, İş Yaşamında Stres ve Öfke Kontrolü, İş Hayatında Beden dili, Olmak üzere Programı başarıyla tamamlayan Yönetim Kurulu Üyemiz Kubilay Hıdıroğlu Genel Sekreterimiz Ali Ukav, Personellerimiz Nurten Ertekin ve Behram Burç Derman’a Yönetim kurulu Başkanımız H.Ruhi Koçak sertifikaları verilmiş olup başarılarının devamını dilemiştir.

[Devamını oku...]

29
Sertifika Eğitim Programı Başarıyla Sonuçlandı

  Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası, Çağ Üniversitesi işbirliği ile 20 Şubat ve 27 Şubat 2016 tarihlerinde gerçekleşen “Yönetim ve Gelişim” Sertifika Programı 

[Devamını oku...]

25

  27. Vergi Haftası dolayısıyla Şehitkerim Vergi Dairesi Müdürü Veysel Kurt İle Kızılmurat Vergi Dairesi Ahmet Hatipoğlu Tarsus Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret ettiler.

[Devamını oku...]

24

  Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı H.Ruhi Koçak Mersin Valisi Sayın Özdemir Çakacak’ı makamında ziyaret etti.
Ziyarette Tarsus ve Bölgemizle ilgili devam eden yatırımlar, Karayolu, demiryolu projeleri, sosyo- ekonomik gelişmemize ve istihdama katkı sağlayabilecek hususlarda görüş alışverişinde bulunuldu.

[Devamını oku...]

24

 Odamız 2016 Yılı Olağan Şubat Ayı Meclis Toplantısı Yapıldı. Normal gündem maddelerin tamamlanmasından sonra Yönetim Kurulu Başkanı H.Ruhi KOÇAK, Şubat Ayında yapılan faaliyetleri ve etkinikler hakkında Meclis Üyelerimizi bilgilendirdi.


[Devamını oku...]

20

 Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası ve Özel Çağ Üniversitesi işbirliğiyle gerçekleştirilen Eğitim Programı çerçevesinde Yrd. Doç.Dr. Murat Gülmez tarafından “Şirketlerde Kurumsallaşma ve Kurumsal Kimlik Oluşturma” ve Yrd.Doç.Dr. Eda Yaşa Özeltürkay tarafından “Marka ve Ürün Yönetimi” konulu sunumlar 20 Şubat 2016 Cumartesi günü gerçekleştirilmiş bulunmaktadır.


[Devamını oku...]

18
Adana İnşaat 2016 Fuarı Açıldı.

  18-21 Şubat 2016 tarihleri arasında TÜYAP Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezinde yapılan Adana İnşaat 2016, Yapı Malzemeleri, İnşaat Teknolojileri, İş ve İnşaat Makineleri, Isıtma, Soğutma, Havalandırma, Doğalgaz Teknolojisi, Tesisat ve Yalıtım, Adana Yapıda Yenilikler, Dekorasyon, Tadilat ve Yenileme Fuarına ve Öncesinde yapılan Çukurova Fuarcılık A.Ş.'nin Genel Kurul Toplantısına Odamız Yönetim Kurulu Başkanımız H.Ruhi KOÇAK katıldı.

[Devamını oku...]

17

  Mersin Teknoloji Geliştirme Bölgesi (Teknopark) Yönetim Kurulu, Vali Özdemir Çakacak başkanlığında toplandı.

[Devamını oku...]

Sayfa 7 / 13İlk   Geri   2  3  4  5  6  [7]  8  9  10  11  İleri   Son   

MENÜ