• Tarsus
    +11°C

Tarsus Tso Bilgi Merkezi

18

  Odamız toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantı öncesinde konuşan Yönetim Kurulu Başkanı H.Ruhi KOÇAK ve Meclis Başkanı Ali KIRAÇ, kentte faaliyette olan çeşitli meslek gruplarını sektörlerinde var olan ve devam eden yeniliklere ilişkin bilgilendirme toplantılarını alanlarında başarılı olan firma yetkilileri tarafınca verileceğini söyledi.

[Devamını oku...]

10
TOSYÖV Odamızı Ziyaret Etti

  TÜRKİYE KÜÇÜK VE ORDA ÖLÇEKLİ İŞLETMELER SERBEST MESLEK MENSUPLARI VE YÖNETİCİLERİ VAKFINDAN TARSUS TİCARET VE SANAYİ ODASINA ZİYARET

[Devamını oku...]

01

  Tarsus’ta bulunan 23 Meslek Kuruluşunun (toplam 50.000 üye) bir araya gelmesiyle kurulan TAKİK (Tarsus Kalkınma ve İşbirliği Konseyi),  Tarsus ve Mersin Büyükşehir Belediye Başkan adaylarını Tarsuslularla buluşturdu.

[Devamını oku...]

01

 TAKİK 2 . kez Belediye Başkan Adaylarını Tarsuslular ile buluşturdu.Borsa Başkanı Murat Kaya Başkanlığında yürütülen toplantı saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunması ile başladı.

[Devamını oku...]

01

  Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı H.Ruhi KOÇAK , Lahor Ticaret ve Sanayi Odası ve İslam İşbirliği Teşkilatı tarafından düzenlenen“2. Büyükelçiler Konferansı & İkili İş Görüşmeleri 2014” etkinliğine katılmak üzere TOBB’ni temsilen Pakistan’a gitti.

[Devamını oku...]

01

  TOBB Dış İlişkiler Komisyonu Başkanı ve Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı H. Ruhi Koçak, Lahore Ticaret ve Sanayi Odası'nın düzenlediği 2. Büyükelçiler ve Ticaret Konferansına katıldı.

[Devamını oku...]

01

  Mersin 8. Uluslararası Gıda, Gıda Teknolojileri ve Paketleme Fuarı 6 bin metrekare alanda Yenişehir Fuar Merkezi /MERSİN ‘de 17-20 Nisan tarihleri arasında düzenlenecektir

[Devamını oku...]

01

  Adana Ticaret Borsası’nın 100’üncü yılı nedeniyle düzenlenen ödül töreni, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı, Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Adana Valisi Hüseyin Avni Coş, TOBB Yönetim Kurulu Üyeleri Şahin Bilgiç ve...

[Devamını oku...]

Sayfa 56 / 56İlk   Geri   47  48  49  50  51  52  53  54  55  [56]  İleri   Son   

MENÜ